Lékárna na Kobližné

Lékárna na Kobližné – recenze (mini)
Ještě jeden restík, než odjedu. Nevím, jak ostatní, ale mám nedobrou zkušenost s online obchodem v Lékárně na Kobližné http://lekkoblizna.cz/. Šlo o to, že nikde jinde jsem nemohla sehnat krém od firmy Santé, až tady. Celá natěšená jsem si objednala ještě další drobnosti, aby, když už mi to posílají, to stálo za to. Speciálně jsem zaškrtla, že chci objednávku pouze celou.
Co se nestalo – přišel mi následně e-mail, že momentálně mají s dodávkou  produktů firmy Santé nějaké problémy, že mi tedy pošlou ten zbytek. Tak jsem jim psala obratem meilíka, že v tom případě nemám o zásilku zájem. No, i tak mi balíček přišel. Fakt nechápu, co je tohle za způsob jednání. A od té doby žádné info, že by třeba již měli na skladě vše. Tato zkušenost mě pak od nákupu přes internet odrazuje. Sice se nic vážného nestalo, takže je k soudu nepoženu, a i když se říká, že „špatná reklama, také reklama“, tak si při případných objednávkách dávejte pozor. Co není z oka do oka, nebo alespoň po telefonu potvrzené, tomu nevěřit.

2 komentářů

  1. musím říci že já mám s nákupy přes internet jen dobré zkušenosti. Je ale pravda že nakupuji jen u prověřeních obchodech

  2. Shodou okolností jsem na lekkoblizna.cz objednával vánoční dárek pro manželku a všechno proběhlo bez problémů (musím je pochválit i za rychost v tom vánočím frmolu) . Dokonce šlo zaplatit i felxi passy takže naprostá spokojenost :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *