Shrnutí posledních událostí.

14.7.2011
Od posledního Vláďova zápisu uběhlo opět spoustu dní, ale i událostí, o kterých jsme nějak nestíhali psát. Ti, co sledují alespoň naše fotky (http://misaavlada.rajce.idnes.cz/Hike_kolem_Murgsee_1820/), však tuší, že se stále něco děje. Ráda bych o všem napsala mnohem víc, ale čas prostě není. A vzhledem k tomu, že dnes je oficiálně můj první den dovolené, další možnost něco na internet napsat bude až za týden. Víkend ještě strávíme ve Švýcarsku, ale pak hurá na pár dní do Francie. A další víkend opět ve Švýcarsku – Vláďa má dlouho očekávané závody (http://www.alpinathlon.ch/cms/strecke-13.phtml). Ale zpět k událostem posledního měsíce. Na konci června přijel Martin, tak jsme využili pěkného (i ošklivého) počasí a snažili se, aby měl zajímavý program. Přes týden se musel zabavit sám, ale na hike jsme pak vyrazili spolu.
Pěkný byl hike kolem Murgsee (http://misaavlada.rajce.idnes.cz/Hike_kolem_Murgsee_1820/). Od Zurichu je tato oblast tak 1,5, jízdy ani ne. A výšlap to pak byl úctyhodný. Narazili jsme tedy na nepříjemné sněhové pole, ale poté, co se do výstupu vrhl jeden kluk s dívčinou, tak jsme je následovali. Naopak sestup po sněhu byl supr – jelo to jak na lyžích. Na takovéto výlety jsme museli koupit opalovací krém s UV 50, protože to fakt opaluje.
Další výlet byl na Bockmattlipass (http://misaavlada.rajce.idnes.cz/Bockmattlipass/). Původní plán byl velkolepý, ale do cesty se nám postavil sněhový jazyk v kamenitém poli. A do traverzování něčeho takového jsme naštěstí neměli dost odvahy. Tam kdyby vám to podjelo, tak jedete do údolí, ani se nenadějete. Člověk si pak uvědomí, že i když je již červen(ec), tak tady ten sníh pořád je. Takže jsem pak v týdnu nelenila a stali jsme se s Vláďou patrony Regy, což je letecká záchranná služba. Za příspěvek 30CHF ročně tak máte jeden převoz vrtulníkem v případě nouze (http://rega.ch/ ). Pěkné na tomto výletu bylo mimo jiné i to, že jsme ho šli ve čtvrtek, tzn. v pracovní den, kdy na rozdíl od víkendu mělo být krásně, a taky bylo. A nikde ani noha. Paráda.
No a to je pro zatím vše, co stíhám napsat. Francie volá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *