USA 2 – Pittsburgh

Pittsburgh
7:00 místního času, 13:00 pražského času (na počítači mám pořád „domácí“ čas, takže jsem v obraze, kolik v Evropě je 🙂 a kromě toho mám i na hodinkách dva časy)

Poprvé jsem se vzbudila ve tři ráno, po druhé v šest, takže v 6:45 jsem toho měla už tak akorát dost a vstala. A jala se zkoumat kávovar – jak si v tom udělat čaj? Zatím si to tam bublá, tak snad nevyhořím.

Ještě jeden pěkný objev z večera – poté, co jsem v lobby poslala email, nemohla jsem se nejít na recepci nezeptat na jednu věc – ve výtahu je úplně nejnižší podlaží značeno jako „pool“ což jsem si přeložila jako bazén. A tak se ptám: To patro s „bazénem“, to není jako „plavecký bazén“? Paní se zarazila: no, to je plavecký bazén. … a pak mi ho šla ukázat – vyšli jsme ven, ušli pár kroků a skleněnou střechou se dívaly na sice malý bazén, ve kterém by se ale plavat dalo. Tak to mě potěšilo a mohla jsem jít spát.

A mezitím se mi dodělal čaj. Povedlo se. …. Jo a ty TV kanály! A všechno je v angličtině, to je prostě supr :).

Pak jsem si popovídala se sympa chlapíkem na help lince kvůli internetu – měl se mnou trpělivost. Takže teď už mám internet i na pokoji. Což se supr. Sice to, až začne konference, asi nebudu mít moc čas využívat, ale minimálně na dnešek to je dobré – pohledám si, kde ta konference vlastně je, napíšu pár dalších meilů a podívám se, co je po okolí a kam zajít na oběd. Včera jsem z autobusu viděla Hot Dog, Donaty a grilovaná křidýlka, tak uvidím, na co narazím.

2 komentářů

  1. No, jseš šikovná. nestratíš se ani ve velké Americe. Díval jsem se na hotelových stránkách na fotku pokoje, vypadá fakt dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *