Rakouská kuchyně

5.1.2013
Po shlédnutí stránky na wiki o rakouských specialitách jsem musela zkonstatovat, že jsme toho zas až tolik okusit nestihli Zamračený. No čeká nás ještě večeře a zítřejší cesta domů (většinou tedy již Německem a Švýcarskem), ale obávám se, že příští rakouská dovolená bude muset být ve znamení „gastro route“ Smějící se .

5 komentářů

  1. No příště se na to musíme zaměřit víc. Na internetu se člověk dočte o takových dobrůtkách a já skončila vlasntě jen s tím hovězím gulášem a la jelen. Ani ten vídeňský řízek jsem si nedala 🙁 místo toho jsem na poslední večeři zvolila jelení steak. Ale nebyl špatný. Ale kdybys ten vídeňský řízek přes celý talíř viděla!

  2. No, moc díky za podrobné zpravodajství včetně fotek. Docela mě to nadchlo, že bych tam jel s Ninou někdy na dovču. Tak prospekty a kontakty nevyhazujte.

  3. Bohužel prospekty neschováme, protože jsme třídění udělali již tam. Takže domů jsme si přivezli jen mapu okolí. Ale všechno je dohledatelné na internetu.

  4. Já jsem pro překvapení. A po zkušenostech z Vídně, bych se ani moc netěšila. A vídeňský řízek – to je moje památná historka, jak jsem jej reklamovala, protože nebylo poznat, co je vepřové a co krůtí – všechny byly do tenka vyklepané a chutnali naproto stejně – takže pořádná česká krkovice má také něco do sebe :-P

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *