Conny Land

Tak tohle bylo parádní. Ani nevím, jak jsem se k tomu dostala. Ale jen co jsem se rozhodla, že se tam s Eli vypravím, u nás v ulici se na to objevily bilboardy :-).

ConnyLand je zábavní park cca hodinu od Curychu, kousek od Bodensee. My jsme dorazily hned po otvíračce v pátek dopoledne, takže tam bylo docela prázdno. Sice jsou prázdniny, ale přeci jenom je všední den. Odpoledne už tam bylo návštěvníků víc, ale nikde jsme vlastně frontu čekat nemuseli.

A musím říct, že se mi to líbilo víc, než Europapark v Německu 🙂 Je to tu takové menší a komornější a kromě jedné atrakce to bylo vše i pro malé děti.

Hned jsme začaly na Voodoo ostově – je to taková řeka, kterou proplouváte na loďce, trochu strašidelné, trochu mokré, závěr je, že vyjedete na kopeček a sjedete se šplouchnutím dolů. takže já hned po první atrakci měla mokré boty. Ale bylo teplo, takže ok. Navíc tu mají i super výkonný celotělový sušák (za 2 CHF), který najde využití hlavně v chladnějších dnech.

Vyzkoušely jsme skoro vše, co se dalo – divokou řeku (další vodní atrakce), kde jsme si nechaly vytisknout i fotku ze sjíždění (pádu) spádu, Mamutí strom (vypadalo to nevinně, jako taková lanovka, ale pak nás to uzavřelo do naprosté tmy a tam jsme si vyslechli a „zažily“ jak člověk ničí stromy a lesy; nechyběly zvukové efekty, oheň a nárazy do sedačky), autíčka, lítající sloni (kolotoč), ohromná klouzačka, skákací hrad, tématický mega prolejzačka (vesmírná stanice), Dino attack (střílečka. Eli se neomylně na konci při vystupování z džípu zachytla nohou o kabel z pistole a slítla přímo po hlavě dolů. Člověk je prostě neuhlídá :-/. Nic vážného se nestalo), džungli, atd. No spoustu a něco několikrát za sebou. A stihly jsme i 4D kino Doba ledová, představení s papoušky a lachtany (dvě různá).

Takže tohle byl dobrý zážitek. O víkendu to může být masakr.

Co mi chybělo byla pítka s vodou. A vadily mi všechny plastové kelímky v občerstvovačkách. U stánku se to dá ještě pochopit, ale v jakoby restauraci, kde mají normální talíře, by mohli mít normální skleničky. A zamykatelné skřínky byly díkybohu k dispozici (tahám s sebou vždy velký batoh a to by na atrakcích byla otrava), ale záloha na ně není vratná (ten 1 CHF není tak hrozný, ale není to na to tam každou chvíli pro něco lézt a vyndavat).

Fotky zde.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *