Knížky na míru

Koukám, co se mi ještě neválí v rozepsaných článcích. Tak aby se to někam nezatoulalo. Jsou knížky, které si můžete upravit, dle vlastních požadavků. Ne všechno, třeba hlavní postavičce můžete určit pohlaví, změnit barvu vlasů, atd. Jinde můžete vybírat z přednastavených textů a obrázků a vkládat a připisovat své další nápady. Zatím jsem využila dvě verze: Wonderbly a LoveBook.

  • Wonderbly – jde o Wimmelbuch, tedy o to, že hledáte postavičku v záplavě jiných. Tato konkrétní je o různých paralelních vesmírech a dítě hledá samo sebe. Možnosti personalizace postavičky jsou malé, ale dá se. Kresby a texty jsou pak super. Kdo by chtěl pár dolarů slevu, využijte můj odkaz zde. A koukám, že nově udělali ještě The Journey Through Time a Epic Puzzle Quest!
  • LoveBook – toto je spíše pro dospělé. Knížka jako poděkování ať již kamarádům, či své lásce :-).

Velké srovnání knih se jménem zde (blog supermatka)!

A další, které využijeme třeba někdy v budoucnu:

Aktualizace 19.10.2020

Asi s tím, jak se pomalu opět blíží Vánoce, vyskakují na mě na FB personalizované reklamy a mimo jiné také dětské knížky na míru. Trošku si připadám, že objevuji Ameriku, řekla jsem si, že o tom napíši článek a hle, on už tu je ode mě napsaný. Tak snad jen malé shrnutí. Naše knížka od Wonderbly pro Elišku je vážně krásná. Čas od času se k ní vrátíme, protože ani po roce jsme ještě nenašli vše, co podle zadání máme najít. A čím pečlivěji jednotlivé obrázky a stránky procházíte, tím více žasnete nad propracováním detailů a tajné odkazy  (třeba na různé filmy). Pak si třeba všimnete, že tuto postavičku jste již viděli a začnete zjišťovat, jestli ona se náhodou neskrývá na každé stránce. No prostě zábava na dlouho pro všechny.

Nyní jsem opět koukala na nabídku od Modrého slona, vypadá to, že za tu dobu, co je (ne)sleduji, rozšířili nabídku. Pro M. by se mi líbili Loupežníci, případně Snové závody.

Od vydavatelství mojeoblibena kniha jsme už „prošvihli“ tu se začátkem školky, škoda. Pro dva kluky vypadá dobře ta s dinosaury.

1 komentář

  1. Nemohla bys mi to i s prokliky výhledově poslat do emailu 🙂 Zkoušela jsem zkopírovat, ale nejde mi to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *