Vánoce a vstup do nového roku (2019)

Díky nastřádané dovolené jsem měla volno již od 14.12. Takže týden „volna“ ještě před Vánocemi. Děti měly ještě školu a školku až do pátku, takže do Čech jsme jeli až v sobotu. A průběh oslav klasika. Jedna babička s dědou, druhá babička s dědou, další příbuzní … S Eli jsme si dali jednu únikovou hru v Džungli (Karlín), unikli jsme jen tak tak 🙂 No a další návštěvy jsme museli odvolat, protože u Eli se projevily neštovice. Kromě dvou prožvaných dní a nocí to mělo dobrý průběh a vydržela se nedrbat. A samozřejmě, jen co jsme se vrátili do Curychu (až 12.1., nechali jsme si ještě jeden týden v Praze, aby se Eli komplet zotavila.), tak to propuklo u Matyho. Ten se chudinka drbe o poznání víc.

Jinak dárků jsme dostali šíleně moc. Já dostala vše, co jsem chtěla. Eli byla nadšená třeba z meče nebo převleku pro princeznu Jasmin. Také jsme si nadělili další koleje a mašinku pro dřevěnou vláčkodráhu a s tou teď s Matym blbneme doma, když ven nemůžeme.

A také jsme dostali další deskové hry. Máme všechny hry napsané na seznamu, který se snažím udržovat kompletní, ale sem vám ho dát nemohu, protože to asi nejde. Rozhodně nijak jednoduše jako třeba obrázek. (tak už jsem na to přišla – seznam je zde)

1 komentář

  1. Míšo, mohla bys upravit seznam dárků podle skutečnosti po vánocích? Tento seznam se mi osvědčil, jen je třeba, aby ten, kdo si nějaký dárek vybere k obdarování, ho patřičně označil. Jinak hrozí duplicita dárků u obdarovaného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *