Listopadové shrnutí

Listopad začal tradičně Během o koláč Panny z Dívčích hradů, pořádaného SK Zlíchov. Já s Eli jsme pomáhaly s organizací, Maty a Vláďa závodili. Maty je momentálně ve své kategorii nejmladší, ale i tak získal druhé místo (ze dvou :-)). Odměnou pro závodníky je, jak název sám napovídá, koláč. Ale 1. místo získává koláč obřích rozměrů, tak doražte za rok (4. 11. 2023) – to bude navíc jubilejní 40. ročník!

Hned den na to jsem měla výšlap s mým chaberským Nordic walking týmem, se kterým jsem plnila říjnovou chodeckou výzvu. Cílem byl nedaleký Zdibský pivovar, kde naše „šéfka“ udílela ceny našeho naše soukromého „oddílového“ zápolení.

Upekla jsem poprvé (konečně) svatomartinské rohlíčky. Eli je měla mít původně s sebou na pěvecké soustředění, ale první várka nějak zmizla, tak jsem musela v noci dělat ještě druhou 🙂 Jo a dělat tvarohovou náplň z vaničkového tvarohu (jiný v lednici nebyl) není dobrý nápad. Na přelomu listopadu a prosince má E. hned tři vánoční koncerty a k tomu ještě zpívání při příležitosti rozsvěcení stromečku u ZŠ Glowackého.

Matyho kašel donutil zůstat skoro týden doma. Z nudy vzal zavděk i pletením (Loom knitting) a abych mu to mohla nejprve vysvětlit, tak jsem to musela nastudovat též. Takže teď s Matym pleteme šály (teda jemu to vydrželo tři dny, ale i tak byl výsledek moc pěkný). Jinak hrajeme lodě, skládáme 2000 ks puzzle, koukáme na tv, apod. Jo a vyrobili jsme z chvojí adventní věnec, v týdnu ho ještě nazdobíme.

19.11. nasněžilo, takže Vláďa se jal měnit gumy u auta a já šla zlikvidovat poslední ačokču na plotě + zbylé dva keříky rajčat, na které se ještě v rámci podzimní zahradní přípravy nedostalo.

Tak alespoň minikiwi jsem stihla jakž takž zazimovat.

Protože se nám to dvoutisícové puzzle nevejde pořádně na stůl, vyrobila jsem nám na něj sofistikovanou podložku. Příště to chce vzít trochu tužší desku, tenký sololit se dost prohýbá.

S kamarády jsme si udělali výšlap na rozhlednu Doubravka a nejmenší rozhlednu v Praze! Na závěr výletu jsme si dali palačinky a horké maliny v XBowling Kyje (Eli tam zrovna den předtím byla na narozeninové oslavě, tak jsme to měli okouknuté).

S Vláďou jsme po skončení říjnové Výzvy navázali Garminovskou výzvou 60 dní 10 000 kroků, takže jsme měli již půlku za sebou a stačilo „jen“ vydržet ještě 30 dní. Ono se to nezdá, občas mám odchozeno už ráno, jindy musím ještě na večerní procházku, abych to nachodila. Ale 29.11. jsme to dali!

Těch 8 bodů mě navíc v garminovském hodnocení posunulo ze sportovní úrovně 3 na 4 🙂 (vyšší číslo je lepší).

Takže když už teď nemusím chodit jak šílená, mohu se vrhnout na Advent Of Code 2022.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *